Placeholder

MATH 110 Find the cost of each item

$2.00

Quantity:

Product Description

MATH 110 Find the cost of each item

a vendor sells hot dogs and bags of potato chips. a customer buys 4 hot dogs and 5 bags of potato chips for $12.00 another customer buys 3 hot dogs and 4 bags of potato chips for $9.95. find the cost of each item